Haber

20 Temmuz Süper Loto Sonuçları ve Kazanan Numaralar: 20 Temmuz Süper Loto Sonuç Sorgulama Sayfası

Bugünkü Yüce Loto çekilişi, kazananların büyük ikramiyeyi kazanma coşkusunu yeniden alevlendirdi. Doğru sayıları tahmin eden şanslı kişiler bu ikramiyeyi kazanacak. 21:30’da canlı olarak gerçekleşen Büyük Loto çekilişi YouTube’da yayınlandı. Sonuçlar Milli Piyango’nun resmi internet sitesinde açıklandı. Çekilişte katılımcılar ‘Süper Loto sonuçları ne zaman açıklanacak?’ dört gözle bekliyorlar. Peki, 20 Temmuz Perşembe Süper Loto sonuçları ve kazandıran numaralar neler? Detaylar burada…

Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı?

Milli Piyango İdaresi’nin Salı, Perşembe ve Pazar akşamları saat 21:30’da düzenlediği Süper Loto sona erdi. Milli Piyango yetkilileri ve noter huzurunda canlı olarak gerçekleşen çekiliş YouTube hesabından yayınlandı. Şanslı 6 numara Milli Piyango resmi internet sitesinde açıklandı. İşte 20 Temmuz Muhteşem Loto sonuçları sayfası.

20 Temmuz Perşembe Büyük Loto Sonuçları:

20 Temmuz Perşembe Süper Loto’da kazandıran numaralar; 14, 23, 24, 34, 37, 56 oldu. 80.863.119,53 TL’lik büyük ikramiye 6’sının kazanamadığı çekilişte bir sonraki Süper Loto’ya kaldı.

20 TEMMUZ PERŞEMBE ÜSTÜN LOTO SONUÇ SORGULAMA SAYFASI

haber-mentese.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu