Ekonomi

Bybit, VIP programını önemli yenilik ve geliştirmelerle bir üst seviyeye taşıyor.

Dünyanın en çok ziyaret edilen üçüncü kripto para borsası Bybit markaya verdikleri sarsılmaz destek için sadık topluluğuna teşekkür etmek. VIP programında büyük yenilikler yapıyor. Bybit’in güçlü platformu tarafından sunulan üst düzey yatırımcılar Fırsatlardan çok daha yeterli bir şekilde yararlanabilmeleri için yeni programda VIP kademe sayısı artırılırken, VIP olma şartları azaltılıyor.

Yeni VIP programı, VIP kademe sayısını üçten beşe çıkarırken, “Senior VIP” olarak özgün bir kademeyi de beraberinde getiriyor. Aşamalara ulaşmak için gereken işlem hacmi koşulları da baştan aşağı ayarlandı. Bu sayede yatırımcılar daha yüksek seviyelere daha kolay ulaşabileceklerdir.

Bybit’in VIP katmanlarının ikinci ve üçüncü katmanlarına ulaşmak için gereken varlık bakiyeleri yarı yarıya düşürülerek 250 bin ila 500 bin dolar arasına düşürüldü. Ayrıca pot ve vadeli piyasalarda elde edilen işlem hacimleri birleştirilerek erişim hakları belirlenirken dikkate alınacaktır.

Yeni sistemde vadeli işlemlerde piyasa yapıcı ve alıcı fiyatları %0,00’den %0,03’e kadar inanılmaz düşük oranlarla yatırımcıların Bybit’in üst düzey ürünlerinden ve kurumsal hizmetlerinden yararlanması için daha fazla avantaj sağlayacak. VIP’ler ayrıca kendi hesap yöneticileri ile özel etkinlikler ve ikramlar gibi ekstra avantajlara da erişebilecekler.

Deneyimli yatırımcılar ayrıca diğer borsalardan elde ettikleri işlem hacimlerini kullanarak Bybit’in VIP programına anında geçiş yapma şansına da sahip oluyorlar. Bu sayede sıfırdan başlamak zorunda kalmayacaklar ve süreç hacimlerini artıracaklar. Ayrıca, diğer borsalardaki VIP’ler eskisinden daha yüksek bir seviyeye ulaşma hakkına sahiptir. Örneğin, başka bir borsadaki Vadeli İşlem Hacimleri 70 milyon $ ise (Bybit VIP 3’e karşılık gelir), doğrudan Bybit’te VIP 4’e yükseltebilirler. VIP olmayan kullanıcılar da VIP deneyimi yaşama şansına sahip olabilirler. Bybit’in benzersiz teklifinin bir parçası olarak, 50.000$’ın üzerinde para yatıranları 14 günlük ücretsiz VIP deneme kartı ve özel bir karşılama hediyesi bekliyor.

Bybit, yeni programını “Dinliyor, Önemsiyor ve Geliştiriyoruz” ideolojisini merkeze alarak, topluluk üyelerinden gelen geri bildirimleri dikkatle dinledikten ve başarıya en iyi şekilde ulaşmalarını sağlamak için öneriler üzerinde düşünerek tasarladı. Bybit, topluluğuyla her zaman iletişim halindedir. Kendi topluluğu için sunduğu fırsatları artırmak ve karlarını artırmak için ona daha yeterli yardım etmenin yollarını arıyor.

Bybit’in CEO’su ve kurucu ortağı Ben Zhou sözlerine “Bybit olarak misyonumuz, dünyanın dört bir yanındaki yatırımcılarımıza değişen kripto pazarında başarılı olmalarını sağlayacak en iyi araçları sağlayarak süper güçlerle donatmaktır. Göz açıp kapayana kadar.” “Tamamen yenilenen VIP programımızın bu hedefe ulaşmak için son derece önemli bir adım olduğuna inanıyor ve müşterilerimize sunduğumuz faydaları geliştirmeye ve iyileştirmeye devam etmeyi dört gözle bekliyoruz.”

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

habersefaatli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu