Teknoloji

Türk Firması TIRSAN Euro Truck Simulator 2’ye Geliyor

Dünyanın en tanınmış kamyon simülasyon oyunu Euro Kamyon Simülatörü 2 dikkat çekici bir gelişmeye imza attı. Geliştirici ekip SCS Software, resmi internet sitesi üzerinden oyunun duyurulacağını duyurdu. Türkiye’den yeni parçanın ekleneceğini duyurdu. Ancak bu, Türkiye ile ilgili yeni bir harita çalışması değil.

Türkiye’nin en büyük treyler firmalarından biri olan SCS Software, Euro Truck Simulator 2’ye TIRSAN ekleneceğini duyurdu. Oluşturulan dorselerle ilgili birkaç görsel de paylaşan ekip, TIRSAN’dan bahsetti. göğsün vurgulu açıklamalar o da yaptı. Gelin hem açıklamalara hem de Euro Truck Simulator 2’ye gelecek olan fragmanlara yakından bakalım.

TIRSAN dorseleri şöyle görünecek:

Geliştirici ekip tarafından yapılan açıklamalarda; 45 yılı aşkın süredir hizmet veren TIRSAN, kalite ve tasarım Alanında kendini kanıtlamış lider markalardan biri olduğu söylenmektedir. TIRSAN’ın ürettiği treylerlerin inşaattan tarıma tüm sektörlerde kullanılabileceğini belirten SCS Yazılım, bu firmanın treylerlerinin Euro Truck Simulator 2’ye kazandırılmasının önemli olduğunu söyledi. heyecan içindeolduklarını belirtti.

SCS Yazılım, tırların tasarım sürecinde de TIRSAN ekibi ile işbirliği yaptı. iletişim halinde olduğunuzu görüşmeler sırasında çok iyi vakit geçirdiklerini belirtiyor. Bu açıklama Euro Truck Simulator 2’ye eklenecek olan TIRSAN’ın römorkları ile ilgilidir. ultra yüksek gerçekçilikneler sunacağının açık bir göstergesi olarak yorumlanabilir.

Ancak burada önemli bir nokta var. takım, römorklar henüz hazır değil çalışmaların devam ettiğini söyledi. Yani Euro Truck Simulator 2’de TIRSAN ile ilgili fragmanları kullanabilmemiz için bir süre beklememiz gerekecek. Bir fragman çıkması durumunda fragmanlar oyunda olacak. görünüşleri hakkındaDaha fazlasını öğrenme fırsatımız olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu