Yaşam

Aydemir Akbaş cinsel içerikli filmlerin iç yüzünü anlattı

Setlere para karşılığı tutulan kadınların getirildiğini söyleyen Akbaş, “Ben o filmlere başladığımda kadınlar şort giyerdi, biz elbise giyerdik. Çektiğimiz filmlere fahişelerle çekilmiş gerçek cinsel ilişki sahnelerini de eklediler.”

Türk sinemasının efsane oyuncularından Aydemir Akbaş, Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programına Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla konuk oldu.

Yıllar önce oynadığı müstehcen filmlerden bahseden Akbaş, kendisine soyunması için para teklif edildiğini söyledi.

“CİNSEL FİLMLERE BAŞLADIĞIMDA KADINLAR ŞORT GİYİYORDU”

Cinsel içerikli sinemaların arttığı dönemde sinemaların yasaklanması için Kültür Bakanlığı’na gittiğini söyleyen Aydemir Akbaş, “Karşı olduğunuz filmlerde neden rol aldınız?” sorusu üzerine, “Biz oynadığımızda kadınlar şort, biz ise kıyafetliydik.

Çekim yaparken yattığımızda görünmüyorduk. Ben o dizilere senarist olarak girdim. Bir gün oyuncu gelemeyince ben oynadım. 2 tane dram filminde oynadım, kadın bile yoktu bu filmlerde de aynısını yaptılar’ diye konuştu.

“NUMARALARI ÇIKARMAK İÇİN PARA TEKLİF ETTİLER”

Çekimler sırasında kendisine soyunması için para teklif edildiğini belirten usta oyuncu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Filmlerde giydiğim uzun pantolonumu bile çıkarmam için para teklif ettiler.

kabul etmedim O filmlere başladığımda komedi olarak görüldü ve sonra pornoya dönüştü.”

“YAPTIKLARIMIZ CİNSEL İÇERİKLİ FİLMLERE GERÇEK İLİŞKİ SAHNELERİ EKLENMİŞTİR”

“O zamanlar fakir kadınları çağırır ya da genelevlerden bularak cinsel içerikli filmler çekerlerdi. Sinema da bir bakıma tehlikeli bir şey.

Türkan Şoray’ın bir filmindeki bağırma sahnesini cinsel içerikli filmlere eklerlerdi. Çektiğimiz filmlere fahişelerle gerçek seks sahneleri ekliyorlardı.”

yenice-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu