Yaşam

Gwyneth Paltrow, Brad Pitt ve Ben Affleck’i karşılaştırıyor

Oscar ödüllü oyuncu Gwyneth Paltrow, eski erkek arkadaşları Brad Pitt ve Ben Affleck ile olan bağlarından bahsetti. Pitt ve Affleck’i karşılaştıran Paltrow, Pitt’in daha romantik ve daha uygun oyuncu, Affleck’in ise daha komik olduğunu söyledi.

Ntv’nin haberine göre Alex Cooper’ın “Babasını Arayın” adlı podcast’ine konuk olan Paltrow’a yatakta Pitt’in mi yoksa Affleck’in mi daha güzel olduğu soruldu. Paltrow, bunun “zor” bir seçim olduğunu söyleyerek iki oyuncuyu karşılaştırdı. Her iki oyuncunun da uygun şekilde öpüştüğünü kaydeden Paltrow, Pitt ile olan bağına atıfta bulunarak, “Brad ve benim o zamanlar harika bir kimyamız vardı, o benim hayatımın en büyük aşkıydı, biliyorsun.” Oyuncu, Ben Affleck için “Teknik olarak mükemmeldi” dedi.

Yardımcı sunucu Cooper, “Tanrı J-Lo’yu ve orada sahip olduğu her şeyi korusun,” diye yanıtladı. Paltrow, 18 yaşındaki kızı Apple onlarla podcast stüdyosundayken, “Kızımın bunu dinlediğine inanamıyorum,” dedi.

‘LEONARDO DICAPRIO’YU BIRAKTIM’

Paltrow ayrıca, Leonardo DiCaprio’nun geçmişte kendisini etkilemeye çalıştığını ancak DiCaprio’yu karşılıksız bıraktığını da söyledi. Paltrow, “Geçmişte denedi. Aslında 19 yaşından beri bu bahislerde hızlı davranıyor,” dedi.

haber-hozat.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu