Haber

Zekeriya Yapıcıoğlu’ndan ‘yemin’ sorusuna yanıt: ‘Düşmanlık değilse vazgeçerler’

HÜDA-Par Genel Başkanı Yapıcıoğlu, kayıt için Meclis’e geldi ve gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Habertürk’ten Dilek Türkuçar’ın haberine göre Yapıcıoğlu, Meclis’te yapılacak yemin törenine ilişkin açıklama yaptı. Seçim sonuçlarını değerlendiren Yapıcıoğlu, “Milletimizin tamamına hayırlı olmasını diliyorum. Parti, siyasi görüş ne olursa olsun elimizden gelen gayreti göstereceğimizi umuyorum. Bundan sonra inşallah siyasi nezaket yapmaya çalışacağız” dedi.

‘SENİ TATLAYABİLİRİZ’ SORUSU

Meclis’te yapılacak yemin töreniyle ilgili soruları yanıtlayan Yapıcıoğlu, “Elbette okuyacağız. Bir nokta, virgül atlanmamalı. Toplama, çıkarma diye bir şey yok.

“Kampanya sürecinde başarılı olmak için manipülasyona gidildiğini” belirten Yapıcıoğlu, “Seçim geçti. Ciddi bir düşmanlık yoksa ondan sonra vazgeçerler. Biz hiçbir zaman ‘Yapmayacağız’ diye bir şey söylemedik. yemin ederim. Gelmedik” dedi.

HİZBULLAH AÇIKLAMASI

Hizbullah’la ilgili soruya Zekeriya Yapıcıoğlu, “Çok kasıtlı. Yüzbinlerce kez söyledik, öyle bir şey yok. İnşallah bundan sonra iftira kampanyası son bulur. suç işleyen biri… Savunma hakkını, başkasının savunulmasıyla özdeşleştirmek başka bir şeydir.” konuştu. (HABER MERKEZİ)

haber-haskoy.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu